به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی آخرین وضعیت ترافیک راههای اصلی و فرعی استان تهران به شرح زیر است:
ردیف | نام استان | نام محور | وضعیت ترافیک | میانگین تردد در ساعت | میانگین سرعت |
---|---|---|---|---|---|
۱ | تهران | آزادراه قم - گرمسار | روان | ۱۱ | ۸۵ |
۲ | تهران | تهران - قم (آزادراه) | روان | ۱۷۷ | ۹۰ |
۳ | تهران | تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۹۳ | ۷۲ |
۴ | تهران | تهران - جاجرود | روان | ۲۱۵ | ۶۹ |
۵ | تهران | تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) | روان | ۷۰ | ۷۸ |
۶ | تهران | تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) | روان | ۶۰ | ۹۳ |
۷ | تهران | تهران - پاکدشت | روان | ۶۲۸ | ۷۶ |
۸ | تهران | عوارضي تهران - قم | روان | ۳۲۲ | ۴۵ |
۹ | تهران | چرمشهر - حسنآباد | روان | ۳۳ | ۹۴ |
۱۰ | تهران | امام زاده داوود - تهران | روان | ۳۴ | ۶۱ |
۱۱ | تهران | تهران - لواسان (طلاييه) | روان | ۱۵۶ | ۷۴ |
۱۲ | تهران | تهران - لواسان (سوهانک) | روان | ۵۴ | ۶۶ |
۱۳ | تهران | آزادراه تهران - ساوه(پرند) | روان | ۲۵۰ | ۷۱ |
۱۴ | تهران | آزادراه گرمسار - قم | روان | ۱۲ | ۸۸ |
۱۵ | تهران | قم - تهران (آزادراه) | روان | ۲۰۳ | ۹۳ |
۱۶ | تهران | ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۲۵۸ | ۷۹ |
۱۷ | تهران | جاجرود - تهران | روان | ۲۱۵ | ۷۱ |
۱۸ | تهران | پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) | روان | ۱۱۲ | ۷۹ |
۱۹ | تهران | پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) | روان | ۱۰۴ | ۹۳ |
۲۰ | تهران | پاکدشت - تهران | روان | ۶۴۹ | ۷۳ |
۲۱ | تهران | قم - تهران عوارضي | روان | ۲۳۸ | ۲۹ |
۲۲ | تهران | حسن آباد - چرمشهر | روان | ۱۵ | ۸۱ |
۲۳ | تهران | تهران - امام زاده داوود | روان | ۳۷ | ۶۱ |
۲۴ | تهران | لواسان - تهران (طلاييه) | روان | ۱۶۹ | ۸۰ |
۲۵ | تهران | لواسان - تهران (سوهانک) | روان | ۵۹ | ۷۴ |
۲۶ | تهران | آزادراه ساوه - تهران(پرند) | روان | ۲۰۵ | ۸۴ |
۲۷ | تهران | اسلامشهر - واوان | روان | ۱۱۷ | ۸۲ |
۲۸ | تهران | واوان - اسلامشهر | روان | ۱۳۲ | ۸۷ |
۲۹ | تهران | آبسرد - ايوانکي | روان | ۱۵ | ۵۵ |
۳۰ | تهران | رودهن - دماوند | روان | ۹۵ | ۷۱ |
۳۱ | تهران | دماوند - فيروزکوه | روان | ۳۲ | ۱۱۰ |
۳۲ | تهران | آبعلي - پلور | نامشخص | ||
۳۳ | تهران | سه راهي مشاء - امامزاده هاشم | روان | ۷۴ | ۷۴ |
۳۴ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) | روان | ۲۰۶ | ۹۳ |
۳۵ | تهران | فيروزکوه - سمنان | روان | ۱۸ | ۷۹ |
۳۶ | تهران | آبسرد - گيلاوند | روان | ۵۱ | ۹۵ |
۳۷ | تهران | آبسرد - سربندان | روان | ۴۷ | ۸۲ |
۳۸ | تهران | سربندان - امين آباد | روان | ۳۵ | ۷۷ |
۳۹ | تهران | دماوند - گيلاوند | روان | ۳۴۲ | ۸۱ |
۴۰ | تهران | ايوانکي - آبسرد | روان | ۱۷ | ۵۳ |
۴۱ | تهران | دماوند - رودهن | روان | ۱۲۳ | ۹۱ |
۴۲ | تهران | فيروزکوه - دماوند | روان | ۲۴ | ۸۲ |
۴۳ | تهران | پلور - آبعلي | نامشخص | ||
۴۴ | تهران | امامزاده هاشم - سه راهي مشاء | روان | ۷ | ۷۷ |
۴۵ | تهران | کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) | روان | ۲۰۳ | ۹۱ |
۴۶ | تهران | سمنان - فيروزکوه | روان | ۱۹ | ۸۰ |
۴۷ | تهران | گيلاوند - آبسرد | روان | ۵۱ | ۹۳ |
۴۸ | تهران | سربندان - آبسرد | روان | ۵۲ | ۸۷ |
۴۹ | تهران | امين آباد - سربندان | روان | ۳۵ | ۷۶ |
۵۰ | تهران | گيلاوند - دماوند | روان | ۲۴۹ | ۸۵ |
۵۱ | تهران | فيروزکوه - گدوک | روان | ۲۹ | ۸۱ |
۵۲ | تهران | سه راهي ارجمند - فيروزکوه | روان | ۱۲۵ | ۹۲ |
۵۳ | تهران | گدوک - فيروزکوه | روان | ۲۶ | ۹۹ |
۵۴ | تهران | فيروزکوه - سه راهي ارجمند | روان | ۱۱۵ | ۷۱ |
۵۵ | تهران | تهران - فشم | نیمه سنگین | ۱۰۰ | ۶۱ |
۵۶ | تهران | فشم - ميگون | نامشخص | ||
۵۷ | تهران | شمشک - ميگون | روان | ۲۹ | ۴۷ |
۵۸ | تهران | شمشک - ديزين | روان | ۶ | ۵۰ |
۵۹ | تهران | فشم - تهران | روان | ۳۵ | ۶۷ |
۶۰ | تهران | ميگون - فشم | نامشخص | ||
۶۱ | تهران | ميگون - شمشک | روان | ۱۲ | ۴۸ |
۶۲ | تهران | ديزين - شمشک | روان | ۸ | ۶۸ |
۶۳ | تهران | تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) | روان | ۲۹۵ | ۸۷ |
۶۴ | تهران | تهران - شهريار (دپو) | روان | ۵۹۸ | ۸۰ |
۶۵ | تهران | شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) | روان | ۳۸۳ | ۷۶ |
۶۶ | تهران | شهريار (دپو) - تهران | روان | ۵۰۲ | ۷۸ |
۶۷ | تهران | تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) | روان | ۴۵ | ۵۷ |
۶۸ | تهران | رباط کريم - ساوه | روان | ۸۰ | ۷۹ |
۶۹ | تهران | حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) | روان | ۹۰ | ۶۹ |
۷۰ | تهران | ساوه - رباط کريم | روان | ۱۰۶ | ۹۲ |
۷۱ | تهران | همت - وردآورد | روان | ۲۸۶ | ۸۷ |
۷۲ | تهران | وردآورد - همت | روان | ۱۵۸ | ۹۳ |
۷۳ | تهران | کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) | روان | ۱۳۳ | ۸۱ |
۷۴ | تهران | ري - قرچک | روان | ۴۳۸ | ۸۹ |
۷۵ | تهران | آزادراه تهران - کرج وردآورد | نامشخص | ||
۷۶ | تهران | کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) | روان | ۱۵۹ | ۸۶ |
۷۷ | تهران | قرچک - ري | روان | ۴۰۷ | ۹۰ |
۷۸ | تهران | پاکدشت - شريف آباد | روان | ۳۱۳ | ۸۵ |
۷۹ | تهران | شريف آباد - پاکدشت | روان | ۳۲۶ | ۸۸ |
۸۰ | تهران | آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۲۵ | ۱۰۶ |
۸۱ | تهران | آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) | روان | ۱۲۶۲ | ۱۱۰ |
۸۲ | تهران | آزادراه کرج - آزادگان (عوارضي) | روان | ۱۲۴ | ۹۸ |
۸۳ | تهران | رودهن - آبعلي | روان | ۵۹ | ۷۷ |
۸۴ | تهران | آبعلي - رودهن | روان | ۵۰ | ۶۳ |
نظر شما